Strona główna   Poligrafia   Nasze drukarnie   Drukarnia w Bydgoszczy

Drukarnia w Bydgoszczy

Nowoczesna drukarnia prasowa z trzema maszynami do druku kolorowego MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi do wkładkowania insertów.

PARK MASZYNOWY DRUKARNI

Posiadany park maszynowy pozwala zaoferować odbiorcy wysokiej jakości druk na papierach gazetowych, oraz gazetowych o podwyższonych parametrach jakościowych o gramaturach od 36 do 60 g/m2.

Wyposażenie:

2 maszyny drukujące Uniset 60 umożliwiające druk gazet o objętościach od 4 do 64 stron full color z wydajnością od 30 do 50 tysięcy egz./h, po połączeniu możliwy druk w objętościach aż do 112 stron w jednym grzbiecie.

Maszyna drukująca Uniset 75 umożliwiająca druk gazet o objętościach od 4 do 64 stron full color z wydajnością od 35 do 70 tysięcy egz./h

Każda z maszyn drukujących wyposażona jest w linię do automatycznego wkładkowania insertów firmy FERAG

Przesłane przez klienta pliki naświetlane są na trzech nowoczesnych liniach CTP produkcji FUJI i AGFA.

OFERTA DRUKU I USŁUG

Współpracujemy z kooperantami, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć produkt obcięty i zszyty typu gazetka reklamowa dla sieci handlowych itp.

Proponujemy również możliwość druku gazety z reklamowym „skrzydełkiem” obejmującym pierwszą stronę gazety lub umieszczonym w jej środku. Dodatek ten jest wielkości połowy strony gazety i doskonale sprawdza się jako powierzchnia reklamowa.

Aby wzbogacić naszą ofertę podjęliśmy współpracę z kooperantami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wzbogacić nasz produkt o okładkę wykonaną np. na kredzie i w pełni go wykończyć tzn. dostarczyć Państwu sfalcowany, zszyty i obcięty do żądanego formatu.

DYSPONUJEMY NIEZAWODNĄ NAŚWIETLARNIĄ

Możemy drukować zarówno prasę jak i gazetki reklamowe (4-128 stron).

 

Dyrektor:

Janusz Śliwiński

Janusz Śliwiński

Dane teleadresowe:

ul. Grunwaldzka 229, 85-438 Bydgoszcz
52 58 48 660
52 58 48 672